HomeProducts tagged “Socket (XH-7PX-300MM)”
Socket (XH-7PX-300MM)
Showing the single result
  • Connectors & Sockets, Other Wire & Connectors, PCB Connectors, Wires & Connectors
    Long 2.54mm 7-Way PCB Mount Wire Clip with Socket (XH-7PX-300MM)
    0 out of 5
    (0)
    The Long 2.54mm 7-Way PCB Mount Wire Clip with Socket (XH-7PX-300MM) is a durable, multi-wire connector with a 7-pin arrangement. It features a 300mm wire, making it perfect for PCB assemblies, DIY projects, and industrial applications.
  • Optoelectronics
    • 3mm LED
    • 5mm LED